Dobieramy biżuterię do sukni ślubnej

moda ślubna

Do swojego wesela potrafimy się przygotowywać całymi długimi miesiącami. Ten jeden dzień spędzimy tylko raz w swoim życiu, dlatego wszystko musi się odbyć perfekcyjnie i bez żadnych przeszkód. Nawet nasza stylizacja ma być idealna, dlatego już dawno temu znalazłyśmy dla siebie doskonale pasujące suknie na ślub cywilny i teraz zastanawiamy się już tylko, z czym je połączyć.

Do wyboru mamy przecież całą masę dodatków, a każdy sklep z akcesoriami ślubnymi zaskakuje nas swoimi kolejnymi elementami. Skupmy się więc najpierw na samej biżuterii. To ona powinna być główną ozdobą całego stroju ślubnego, więc jeśli ją uda nam się znaleźć, z całą resztą stylizacji nie będziemy mieć większych problemów.

Przyjrzyjmy się raz jeszcze swojej sukience. Oceńmy, czy jest ona bardziej skromna, czy jednak nieco strojniejsza. Klasyczny krój w połączeniu z jednolitą strukturą materiału wymagać będzie mocniejszego akcentu, który przełamie tą biel i prostolinijną fakturę. Nie bójmy się w tym przypadku zastosować wypełnionej diamentami kolii, kilku srebrnych bransolet czy większych i zwracających na siebie uwagę kolczyków.

Efekt powinien być całkiem niezły, zwłaszcza jeśli nasza sukienka rzeczywiście jest skromna. Bo jeśli jest bardziej reprezentatywna, bufiasta i przepełniona drobnymi elementami, te wszystkie gigantyczne kolie czy kolczyki po prostu się przy niej nie sprawdzą. Prosta i lekka biżuteria ślubna Kraków będzie znacznie lepszym wyborem. Delikatny, niemalże niewidoczny naszyjnik i drobne kolczyki w formie kuleczek na pewno nas upiększą, ale nie doprowadzą do tandetnego efektu.

Dodaj komentarz